Pobierz eBooki

Zapisując się do naszego Newsletera otrzymujesz dostęp do platformy z wszystkimi eBookami oraz niespodzianką

Interested In Our Newsletter?
Stay in the know with news and promotions.

Imię *

Email *

Polityka prywatnosci: *

Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

Cip-on Limited Logo white
Napisz

Video Marketing

Rozgość się na stronie poświęconej Video marketingowi.

Być może jesteś przedsiębiorcą, rozwijasz właśnie swój biznes i zastanawiasz się co zrobić aby wyróżnić się wśród konkurencji, dotrzeć do większej liczny odbiorców i zacząć wreszcie uzyskiwać wyższe dochody.

Niestety prawdziwe jest to, że tylko pierwsze 3 sekundy to czas na to, aby swoją prezentacją przykuć uwagę odbiorcy i zachęcić go do zapoznania się z ofertą, produktem lub usługą. W przeciwnym wypadku przykro, żal, gorycz ... ale chwileczkę, na pewno nie należysz do osób, które będą z tego powodu płakać i zgrzytać zębami! 

Coś co wydaje się trudne często daje naprawdę wyjątkowe możliwości, bo przecież proporcjonalnie więcej osób się zniechęci, nie będzie nawet próbować i jak zwykle wygrają Ci, którzy mają odwagę, determinację i cierpliwość aby podjąć rzuconą rękawicę, zabrać się za działanie i zatriumfować.

Jeśli dostrzegasz, że w dzisiejszych czasach Video marketing jest tzw ‘must have’ dla przedsiębiorców, to oznacza, że już jesteś z nami na pokładzie i kolejny krok to Twoja decyzja co wybierasz:

  • Jeśli dysponujesz wolnym czasem to uwierz, że możesz samodzielnie i skutecznie zajmować się promocją swojego biznesu przy użyciu video-prezentacji – aby to robić dobrze, pewnie i sprawnie skorzystaj z naszych kursów jak tworzyć videa, dzięki którym wyróżnisz się wśród konkurencji.

  • Nasze kursy są praktyczne. Nagrywamy wszystkie etapy tworzenia video, tak abyś mógł dokładnie zobaczyć jakie czynności, krok po kroku, zostały wykonane, powtórzyć je samodzielnie i zdobyć własne doświadczenie.

  • Kursy są dostępne online, czyli nie musisz nigdzie jeździć, uczysz się we własnym tempie, przerabiasz poszczególne lekcje w dowolnym, dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.

  • Jeśli brakuje Ci wolnego czasu – skontaktuj się z nami, z wielką przyjemnością przygotujemy dla Ciebie video-prezentację.

Elementy wykorzystywane przy tworzeniu video

Wykorzystanie muzyki w video

Nieodłącznym elementem video jest muzyka.

Jako twórca video stajesz się czarodziejem emocji. Dzięki muzyce, kiedy w trakcie słuchania w naszych organizmach wyzwala się dopamina, wpływasz na zmysły i nastrój swoich odbiorców.

Masz władzę nad umysłami konsumentów: czują się szczęśliwsi, rozweselasz ich, zaskakujesz, wspierasz, pomagasz się zrelaksować; zwiększa się ich koncentracja, pojawia się ciekawość i chęć poznawania czegoś nowego a więc bardzo pomaga to osiągnięciu Twojego celu. Wzrasta też ilość udostępnień (szybko i łatwo dzięki opcji sherowania). Grupa docelowa i zasięgi rosną co powoduje wzrost sprzedaży Twoich produktów i usług. 

Poczuj na sobie namiastkę wpływania na emocje i sterowania nastrojem. Zobacz oczami wyobraźni pojawiające się skojarzenia, wspomnienia i pragnienia. Klik i czarujesz - czyż nie jest to cudownie uczucie.

Wykorzystanie efektów dźwiękowych w video

Wykorzystanie dźwięków

Świetnym pomysłem, przy tworzeniu video, jest wykorzystywanie różnych innych dźwięków. Wyobraź sobie moment, kiedy słyszysz kroki osoby która biegnie po schodach i jesteś w stanie po tych dźwiękach ocenić jak szybko biegnie, czy ma dobrą kondycję, czy zbiega w dół czy biegnie pod górę, dodatkowo gdy słyszysz sapanie zdajesz sobie sprawę z tego, że ta osoba może być zainteresowana poprawą swojej kondycji fizycznej. 

Jeśli jesteś trenerem i pomagasz w osiąganiu sprawności fizycznej lub odchudzaniu to wśród Twoich odbiorców znajdą się na pewno osoby, które utożsamią się z tym dźwiękiem i powiedzą; ‘ rety .. to ja tak dyszę; muszę naprawdę wziąć się za siebie!’

Jeśli pracujesz w innej branży np. masz kawiarnię ... czyż Twoi odbiorcy nie zatęsknią za smacznym ciastkiem z aromatyczną kawą lub herbatą kiedy usłyszą gwar ludzi siedzących w kafejce lub dźwięk wlewanej do filiżanki kawy?

Jeśli np. działasz w branży turystycznej, zapewniasz wypoczynek i relaks gdzieś niedaleko plaży wówczas Twoi odbiorcy zapragną zarezerwować noclegi jeśli na Twojej prezentacji video usłyszą szum fal.

Posłuchaj przykładowych dźwięków i poczuj jak ważnym narzędziem jest video marketing.

Wykorzystanie obrazów w video

Obrazy mają niebagatelne znaczenie.

Nasz mózg kocha obrazy, przetwarza je 60 razy szybciej od tekstu i jest na nie szczególnie wrażliwy. Dzięki obrazom opowiadana historia ze wzmocnioną siłą wpłwa na nasze emocje.

90% informacji, które zapamiętał nasz mózg to dane przedstawione w formie obrazów, zwłaszcza video.

Dodatkowo odpowiedni dobór kolorów ma duże znaczenie. Aż około 75% odczuć spowodowanych produktem jest wywołanych przez jeden kolor, np. kolor niebieski buduje zaufanie, czerwony bardzo przyciąga uwagę, a kolor żółty pobudza do działania.

Czy czujesz jak gromadzi Ci się w ustach ślina widząc wyciskaną cytrynę lub uśmiechasz się szczerze widząc machający się na wietrze język psiaka.

Nie ma wątpliwości, że widząc osobę z gładką i zdrową skórą twarzy Twój odbiorca zapragnie też taką mieć i kupić skuteczny produkt lub usługę w gabinecie kosmetycznym.

Tworzenie animacji w video

Animacje i podkład dzwiękowy.

Jeśli jesteś osobą ambitną, zaangażowaną w to co robisz, dążysz do osiągania sukcesów to z chęcią wykorzystasz jeszcze więcej możliwości technicznych i nie oprzesz się temu, aby tworzyć videa z wyjątkowymi efektami wizualnymi oraz podkładem dźwiękowym, który może być w różnych językach. Niewątpliwie, dzięki temu, jeszcze bardziej zwiększysz zasięgi swoich video-prezentacji i szybciej rozwiniesz swój biznes.

Nie zaskoczymy Cię pisząc, że jesteśmy przekonani, że widzisz potencjał i możliwości, które daje video-marketing. Być może masz jednocześnie obawy czy sprostasz, gdyż nigdy wcześniej nie tworzyłeś samodzielnie prezentacji-video. Dodatkowo chciałbyś nagrywać też siebie, gdyż rozumiesz, że budowanie marki osobistej jest bardzo ważne, podnosi wiarygodność i dodaje prestiżu, ale wyjście ze strefy komfortu, w której teraz się znajdujesz wydaje się niemożliwe

Proponujemy Ci takie rozwiązanie – którym jest jeden ze sposobów tworzenia video przedstawiony na naszym kursie – dzięki któremu będziesz mógł pokazać zarówno siebie jak i swój produkt, ale w sposób spokojny, ograniczający stres związany z upublicznieniem własnego wizerunku.

Cały proces, od etapu gdzie czujesz się ‘zielony’ i może nawet nie wiesz co dokładnie jest potrzebne do tworzenia video, jakie programy, urządzenia, itp. do etapu gdzie jesteś i faktycznie czujesz się Video czempionem przejdziesz w swoim czasie, sam zadecydujesz kiedy przyspieszasz, w dowolnym miejscu gdziekolwiek jesteś na świecie (przy założeniu, że masz dostęp do internetu).

Zapisz się na bezpłatny Mini Kurs Video

  • Poznasz jak tworzyć videa z wykorzystaniem zielonego ekranu - "green screen". Na pewno widziałeś jak ekipy filmowe wykorzystywały zielone tła w cenach z efektami specjalnymi.

  • Pokażemy Ci krok po kroku jak takie tło wykorzystać, w domowym studio, bez dużych nakładów finansowych.

  • Zapisz się na darmowy Mini Kurs Video już teraz, a w ciągu 2 godzin stworzysz pierwsze video w wirtualnym świecie.