Zapisz się do newslettera i uzyskaj dostęp do Projektu 100 wyjątkowych inspiracji.

Na podany poniżej adres wyślemy wszystkie informacje.

We respect your email privacy

Pobierz eBooki

Zapisując się do naszego Newsletera otrzymujesz dostęp do platformy z wszystkimi eBookami oraz niespodzianką

Interested In Our Newsletter?
Stay in the know with news and promotions.

Imię *

Email *

Polityka prywatnosci: *

Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

Home
Projekt 100 - nowoczesne strony internetowe

Dowiedz się o naszym projekcie:

Zapisz się i otrzymuj NEWS.

100 wyjątkowych inspiracji

Co mamy na myśli?

100 stron www = 100 pomysłów = 100 doświadczeń = 100 przykładów

Co to jest za projekt?

Stworzymy 100 stron internetowych, w tym tzw. landing pages, squeeze pages, strony blogowe, które będa służyły bezpośrednio lub pośrednio do sprzedaży online.

Zapisz się do naszego newslettera aby bezpłatnie mieć wgląd do 100 wyjątkowych inspiracji oraz innych unikatowych ofert, do których dostęp będzie na bieżąco udzielany w trakcie ich tworzenia.

Zapisz się!

Ważne: umiejętności i rozwiązywanie problemów

  Mając wgląd do naszych prac i informacji w jaki sposób realizujemy nasze projekty dowiesz się, czy posiadanie umiejętności tworzenia stron internetowych i zarabiania online:

 • może być pomocne i wartościowe również dla Ciebie

 • może pomóc w rozwiązaniu Twoich problemów

 • Po zapisaniu się do newslettera otrzymasz informacje jak zarejestrować się na platformie internetowej, oraz materiały i videa jak tworzyć samodzielnie strony www.

W jaki sposób będą tworzone te strony internetowe?

 • część spośród tych stron będzie utworzona bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów dzięki dostępnym gotowym szablonom (do których też możesz mieć dostęp),

 • część będzie zbudowana od początku krok po kroku (również bezpłatnie i możesz się tego nauczyć),

 • niektóre będą utworzone z gotowych szablonów, do których mamy dożywotni dostęp (po dokonaniu jednorazowej opłaty; taka oferta jest nadal dostępna również dla Ciebie jeśli będziesz zainteresowany )

 • jeszcze inne strony będą utworzone jako modyfikacja gotowych szablonów, czyli wybierając szablon, zmodyfikujemy go do naszych potrzeb

Zapisz się!

Przy jakiego rodzaju problemach, w ich rozwiązaniu, mogą pomóc umiejętności budowania stron internetowych i zarabiania online – przykłady:

Brak pieniędzy i brak czasu

 • dzięki stronie internetowej można promować i sprzedawać swoje produkty i usługi i w tej sposób zarabiać – bez względu na to, czy masz dużą firmę, czy małą, czy być może wytwarzasz coś własnoręcznie w domu

 • możesz zarabiać prowizję od sprzedaży promując linki afiliacyjne i produkty innych firm

 • jeśli pracujesz wiele godzin w ciągu dnia lub również w weekendy, jeśli dużo czasu spędzasz na dojazdy do pracy, z uwagi na odległość lub korki – posiadanie dodatkowego źródła dochodu może pomóc w decyzji dotyczącej zmiany pracy, umożliwić zredukowanie godzin pracy, a w przyszłości może nawet pozwolić na rezygnację z obecnej pracy.

Brak pomysłu na siebie i na swoją przyszłość

 • naucz się jak tworzyć samodzielnie strony internetowe i pomagaj innym, oferuj im swoją pomoc przy tworzeniu stron internetowych, nie potrzebujesz wykształcenia informatycznego, rozwijaj się i w ten sposób zarabiaj!

 • jeśli poszukujesz pracy – stwórz stronę internetową, nagraj video, umieść opisy i zdjęcia w jaki sposób pomagasz innym – stwórz w ten sposób nowoczesne CV. Wyróżnij się!

 • jeśli jesteś osobą młodą, być może studentem, lub - bez względu na wiek i rodzaj pracy - masz swoje zainteresowania i pasje – stwórz samodzielnie stronę internetową, umieszczaj tam swoje projekty, buduj portfolio, rozwijaj umiejętności, pokaż światu czym się zajmujesz.

Brak pomysłu co kupić na święta

 • co powiesz na bezpłatny dostęp do naszych kursów i platformy internetowej na której można samodzielnie budować strony internetowe, rozwijać swoją kreatywność i umiejętności (kursy są w trakcie przygotowania, jeśli zapiszesz się teraz otrzymasz do nich dostęp za darmo)

Brak pomysłów co zrobić w wolnym czasie

 • dlaczego nie stworzyć strony internetowej wspólnie rodzinnie. Umieścić tam swoje plany, zdjęcia miejsc do których chcecie pojechać, mape marzeń. Oczywiście może być anonimowo, nie ma potrzeby podawania danych personalnych na takiej stronie.

O nas:

Zależy nam zarówno na rozwoju w biznesie, jak i na rozwoju osobistym. Braliśmy udział w wielu szkoleniach i seminariach, dzięki którym zdobyliśmy wiedzę i chcemy się nią dzielić.

Będąc na jednym ze szkoleń zostaliśmy pozytywnie zainspirowani do działania i teraz chcemy zainspirować Was!

Beata Ewa Górska i Dariusz Górski

Prawdziwa decyzja jest mierzona poprzez fakt podjęcia nowego działania. Jeśli nie ma działania – tak naprawdę nie podjąłeś decyzji.

Tony Robbins

Umiejętność tworzenia stron internetowych i zarabiania przez internet to może być dopiero początek Twojej przygody w świecie online. Mogą się otworzyć przed Tobą nowe możliwości, o których teraz nie masz pojęcia. Wyobraź sobie, ze wchodzisz po raz pierwszy do ciemnego pomieszczenia i dopóki nie zapalisz światła to nie wiesz co tam się znajduje. Po prostu Zapal światło = Zapisz się!

Zapisz się!