Pobierz eBooki

Zapisując się do naszego Newsletera otrzymujesz dostęp do platformy z wszystkimi eBookami oraz niespodzianką

Interested In Our Newsletter?
Stay in the know with news and promotions.

Imię *

Email *

Polityka prywatnosci: *

Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

Premierowy UPUST 30% na 3 videa reklamowe

Atrakcyjnie (czasem nieprzyzwoicie) ubieramy biznesy

aby wyróżniały się online

Projekt video-misja: oferta ważna do 31.07.21

Video-misja tłoczno w internecie

Jest tłoczno!

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i działasz on-line to zapewne dostrzegasz, że różnych treści w internecie jest coraz więcej. A co za tym idzie, podobnie jak na zatłoczonej ulicy, tak i w internecie, zwracamy uwagę tylko na tych, którzy się wyróżniają. Jeśli kupujący nie widzą sprzedawcy, gdyż się nie wyróżnia, to jakim cudem mają zrobić u niego zakupy?

Spokojnie. Z pomocą przychodzi video-marketing i projekt Video-misja.

Prosto z mostu:

Projekt Video-misja nie powstał dla wszystkich.
Rozpoczęliśmy go z myślą, aby zadbać o tych sprzedawców, którzy chcą się wyróżnić w internecie i zwiększyć swoje przychody. Polega on na tym, że przedsiębiorca, ‘wchodzi’ do membership, trochę podobnie jakby wchodził do garderoby, i tam ogląda dostępne, przykładowe filmy reklamowe.
Te videa, które mu się spodobają, 'kroimy na miarę' czyli personalizujemy je do indywidualnych potrzeb, aby jak najlepiej promowały produkty, usługi i markę danej firmy.

Video-misja prosto z mostu

Przyjmijmy więc, że chcesz się wyróżnić online i ...

Video-misja jesteś przedsiębiorcą

Wchodzisz do Video-garderoby dla biznesu:

Oglądasz dostępne, przykładowe videa. Być może któreś z nich od razu Ci się spodoba i poczujesz, że chciałbyś w taki lub podobny sposób prezentować swoją markę i produkty w mediach społecznościowych oraz na stronie sprzedażowej w internecie. Składasz wówczas zamówienie, a my odpowiednio przygotowujemy spersonalizowany, dobrany specjalnie dla Ciebie film reklamowy.

Jeśli żadne przykładowe video nie przykuje Twojej uwagi na tyle mocno, abyś wracał do niego myślami i wyobrażał sobie, jak to będzie zobaczyć na ekranie Twoje produkty lub usługi, wówczas masz możliwość umówienia się z nami na bezpłatną konsultację . Wiedząc w jakiej branży działasz i co jest Twoim celem, będziemy mogli zaproponować Ci inne, indywidualne rozwiązania

Uwaga:

Biorąc udział w projekcie Video-misja, potrzebujesz poszerzać swoją strefę komfortu i być z tym OK, że inni będą zwracać uwagę na Twoją markę. Nawet jeśli się tego boisz, to pamiętaj, że aby zrealizować duże marzenia, potrzeba opuścić ‘bezpieczny ląd’. Pomachać Pa Pa i wypłynąć tam, dokąd woła Cię Twoje serce i pasja.

ODBIERAM UPUST!

Co otrzymujesz:

 • Upust 30% na 3 videa lub inne usługi, zamówione u nas między 01.08.2021 a 31.12.2021

 • Prawo do oddania lub odsprzedania tego upustu innej osobie

 • Czas na podjęcie decyzji czy inwestujesz w rozwój swojego biznesu, czy zostajesz tu gdzie jesteś

Czy jest termin, w trakcie którego mogę odebrać upust?

 • Tak, upust można odbierać tylko w lipcu 2021 roku, czyli nie później niż 31 lipca o godz 23.59.

 • Po odebraniu upustu, będzie on mógł być użyty w dowolnym terminie między 01.08.2021 a 31.12.2021 roku.

Jak odebrać upust?

 • Klikasz w przycisk ‘Odbieram upust’

 • Podajesz swoje imię , nazwisko oraz adres email

 • Otrzymujesz od nas maila z danymi do logowania do membership Video-misja i u nas w systemie masz automatycznie przypisany do Ciebie upust.

Co zyskujesz zapisując się do projektu Video-misja i promując swój biznes przy użyciu video:

 • Większe zasięgi i przychody, czyli realny krok w kierunku realizacji marzeń, np. podróży, zakupu nieruchomości, wolnego czasu dla rodziny lub wolności finansowej

 • Kiedy już odebrałeś upust (30%) to zyskujesz spokój i czas na podjęcie decyzji, oglądanie przykładowych filmów reklamowych, których baza regularnie, co miesiąc jest powiekszana, czyli sam decydujesz kiedy skorzystasz ze swojego upustu (ważne aby w trakcie 2021 roku)

 • Konsultacje, co do rodzaju video najlepiej pasującego do Twojej branży / marki, co pomoże Ci w planowaniu i realizacji Twojej strategii rozwojowej

 • Dostęp do specjalnych ofert i bonusów, zarówno z zakresu tworzenia video, jak również stron www i lejków sprzedażowych

 • Dostęp do prywatnej grupy na FB

ODBIERAM UPUST!

Poznaj twórców projektu Video-misja

Beata Ewa Gorska

Beata Ewa Górska

video-misja kamera
Dariusz Gorski

Dariusz Górski

Beata Ewa Górska i Dariusz Górski – tworząc projekt Video-misja połączyli swoją pasję , chęć rozwoju i pomagania innym. Uwielbiają pracę on-line i z przymrużeniem oka nazywają siebie e-Górscy.

Świadomość tego, że video marketing jest bardzo skuteczną formą wykorzystywaną do promocji i rozwoju biznesów a jednocześnie nadal dużo przedsiębiorców nie ma czasu lub możliwości aby samodzielnie korzystać z nowoczesnych technologii z tej dziedziny, wpłynęła na powstanie pomysłu stworzenia projektu Video-misja. 

Mając wiedzę, wyniesioną z wielu szkoleń, oraz praktyczne doświadczenie z zakresu zarówno tworzenia video prezentacji, jak też stron www i lejków sprzedażowych, oferują swoją pomoc i wsparcie przedsiębiorcom działającym on-line, dzięki czemu mogą oni szyciej realizować swoje cele i poprawiać jakość swojego życia.

ODBIERAM UPUST!

"Clip-on – sumienna i kompetentna usługa. Uważność i wsłuchanie się w potrzeby klienta są na pierwszym miejscu w tej firmie. Wysoka jakość usługi jest gwarantowana. Dziękuję za filmy pilotażowe do mojego projektu książki i do jej sprzedaży. Polecam współpracę."

Sylwia Piątek Life Strategist

Sylwia Piątek

Successful Life Strategist

2021 Clip-on Limited