Pobierz eBooki

Zapisując się do naszego Newsletera otrzymujesz dostęp do platformy z wszystkimi eBookami oraz niespodzianką

Interested In Our Newsletter?
Stay in the know with news and promotions.

Imię *

Email *

Polityka prywatnosci: *

Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

Właśnie takie videa możesz tworzyć samodzielnie używając programu zawierającego bazę setek przykładowych video, które personalizujesz dla swoich potrzeb.

Kliknij w video poniżej 👇

Co potrzebujesz zrobić?

Takie filmy jak powyżej możesz stworzyć sam, korzystając z programu zawierającego bazę setek przykładowych video, które możesz spersonalizować dla swoich potrzeb. I tu właśnie wkraczamy my! Oferujemy najlepsze usługi w zakresie tworzenia filmów wideo, z pakietami dostosowanymi do każdego budżetu i wymagań. Otrzymasz profesjonalny montaż, oryginalną muzykę lub efekty dźwiękowe oraz doświadczonego producenta, który odpowie na wszelkie pytania, które pojawią się w trakcie procesu.

Podczas sesji dowiesz się, jak tworzyć i składać video promujące

  • Aby poczuć na własnej skórze jak przyjemnie jest tworzyć samodzielnie videa, które pomogą Ci zbudować silną markę i wypromować produkty, jak to jest móc przygotować wyróżniające się video-posty - kliknij w link i dokonaj rejestracji (będzie podany w tym tygodniu)

  • Nasze video–posty oznaczone: to przykładowe videa lub ich fragmenty, które tworzymy. Naszym celem jest przygotowanie takich filmów, które będą budowały marki i promowały, pokazywały korzyści i wartości, pomagały budować społeczność, zwiększać zasięgi i przychody klientów.

  • Otrzymasz link do zakupu programu, w którym to w łatwy sposób będziesz mógł tworzyć videa.

  • Otrzymasz 2 sesje coachingowe, każda minimum po 1 godz. 

  • Otrzymasz dostęp do "Mini kursu video" na naszej platformie

Tak! Zamawiam dzisiaj

O nas

Beata Ewa Górska

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quorum altera prosunt, nocent altera. Istic sum, inquit. Sed haec omittamus; Verba tu fingas et ea dicas, quae non sentias?

Dariusz Górski

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quorum altera prosunt, nocent altera. Istic sum, inquit. Sed haec omittamus; Verba tu fingas et ea dicas, quae non sentias?

2021 Clip-on Limited. All Rights Reserved.