Pobierz eBooki

Zapisując się do naszego Newsletera otrzymujesz dostęp do platformy z wszystkimi eBookami oraz niespodzianką

Interested In Our Newsletter?
Stay in the know with news and promotions.

Imię *

Email *

Polityka prywatnosci: *

Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

(nie) GOTOWI na sukces vol 2

Współautorzy:

Beata Ewa Górska i Dariusz Górski zdjęcie

Beata Ewa Górska i Dariusz Górski

Dlaczego zdecydowaliśmy się przenieść naszą historię na papier i wzięliśmy udział w projekcie (nie)Gotowi na sukces?

Beata Ewa Górska dariusz Górski (nie)Gotowi na sukces vol.2_książki

Pojawiając się na okładce książki i opisując w niej nasze zmagania, emocje i doświadczenia w pewnym sensie obnażyliśmy się. Można to porównać do sytuacji, kiedy zdejmujemy z siebie ubrania i pokazujemy to, czego normalnie nie widać. Mogą się odsłonić siniaki lub blizny, które pozostały po różnych wypadkach i nieoczekiwanych zdarzeniach. Pokazując to świadomie dajemy znać, że jesteśmy wojownikami, że mimo obrażeń nie poddajemy się, że mimo upadków wstajemy i idziemy dalej do przodu.

Beata Ewa Górska dariusz Górski (nie)Gotowi na sukces vol.2_podróże

Będąc w swojej podróży życia, dzięki temu, że podejmujemy różne wyzwania, w tym też udział w (nie) Gotowi na Sukces Vol 2, pojawiają się u nas takie momenty refleksji połączone z odczuwaniem satysfakcji kiedy wydaje nam się, że rozumiemy o co w tym życiu naprawdę chodzi. Trzeba to samemu poczuć, aby chcieć takich momentów więcej i działać pomimo strachu. Warto zadać sobie pytania: czy dążę do tego na czym mi zależy? Czy chcę kiedyś żałować tego, co chciałem zrobić, lecz nigdy nie zrobiłem, gdyż zabrakło mi odwagi?

Beata Ewa Górska dariusz Górski (nie)Gotowi na sukces vol.2_tłum

W dzisiejszych czasach wyróżnić się w tłumie i inspirować nie jest łatwo, ale warto to robić. My wszyscy, jako obserwatorzy otaczających nas ludzi, bardzo często przeceniamy innych jednocześnie zapominając o sobie. Nie doceniamy siebie, a tak naprawdę jesteśmy bardziej wartościowi niż nam się wydaje. Mamy dużo siły. Pytanie jest tylko takie: czy tę siłę wykorzystujemy?

Beata Ewa Górska dariusz Górski (nie)Gotowi na sukces vol.2_dołek

Nasza historia opisana w książce (nie) Gotowi na Sukces Vol.2 to skondensowana opowieść o wychodzeniu z dołka. Dołek ten, jak na ironię, sami troszeczkę pomogliśmy sobie wykopać. Było wyczerpująco i niezmiernie trudno. A jednak, gdyby nie te zdarzenia, wówczas nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy teraz.

Jeśli właśnie czytasz te słowa to najprawdopodobniej jesteś wędrowcem w drodze do swojego celu, do miejsca, w którym zrealizujesz swoje marzenia. A wędrowiec rozumie innych wędrowców. Więc Cześć! Życzymy wytrwałości, solidnych butów i szerokiej drogi, a przede wszystkim życzymy takich widoków, które zapierają dech w piersiach i powodują, że serce z radości przyspiesza.

Jeśli weźmiesz ze sobą w podróż naszą historię, to będzie nam niezmiernie miło. A być może, gdzieś na szlaku, dane nam będzie spotkać się osobiście.

Beata Ewa Górska i dariusz Górski zdjęcie

Odkryjmy coś jeszcze

Po kolei wzielismy do ręki książkę, otworzyliśmy naszą historię i z zamkniętymi oczami wskazaliśmy losowo wybrany akapit. Czego on dotyczył:

Beata Ewa Górska: Co niebezpiecznego i zaskakującego wydarzyło się pewnej, bardzo ciemnej nocy i dlaczego winne było temu uczucie troski?

Dariusz Górski: Czego chciała się dowiedzieć sąsiadka, kiedy niespodziewanie wychyliła się zza drzwi swojego mieszkania?

Kupuję książkę!