Pobierz eBooki

Zapisując się do naszego Newsletera otrzymujesz dostęp do platformy z wszystkimi eBookami oraz niespodzianką

Interested In Our Newsletter?
Stay in the know with news and promotions.

Imię *

Email *

Polityka prywatnosci: *

Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

eBooki oferowane przez nas

Materiały Promocyjne i linki

Utwórz konto, aby móc nas polecać. W sekcji "Links" znajdziesz spersonalizowane linki, które umożliwiają nam śledzenie ilości poleconych ludzi. Każde kliknięcie jest ważne.

Ullam qui culpa officiis quo accusamus et numquam. Non dolor exercitationem expedita et rerum. In corporis delectus et magnam rerum. Et maxime natus sed aut temporibus dolor qui.

Ullam qui culpa officiis quo accusamus et numquam. Non dolor exercitationem expedita et rerum. In corporis delectus et magnam rerum. Et maxime natus sed aut temporibus dolor qui.

Ebooki na Clip-on.pl

Otrzymacie kilka emaili z informacjami jak się zalogować na platformę, której używamy. Na zdjęciu po prawej są przykładowe adresy, z których są wysyłane maile.

Potwierdzenie zamówienia otrzymacie od GrooveSell.

Informacje o dostępie do platformy z ebookami od GrooveMember.
Tu otrzymacie login oraz hasło, aby pobrać ebooki oraz niespodziankę. Klikając w link: Login, zostaniecie przekierowani bezpośrednio do platformy, gdzie po zalogowaniu (prawy górny róg strony) dostaniecie dostęp do platformy.

Darmowy dostęp do własnej platformy, na której to możecie tworzyć strony internetowe, lejki sprzedażowe, platformę członkowską z kursami otrzymacie od GrooveFunnels.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wyślijcie nam maila z zapytaniem.

Na pewno odpiszemy.

Poniżej znajdują się linki, banery i podpisy, które możecie wykorzystać w mailu do promowania ebooków. Jeżeli ktoś kliknie w Wasz link, zostaje automatycznie przypisany do was. Dzięki temu wiemy ile osób widziało Wasz link, i ile w ten link kliknęło, a co najważniejsze, czy pobrali ebooka.

Życzymy miłej zabawy, Zobaczymy, kto zbierze najwięcej pobrań.

Otrzymywane emaile od Groove.cm